Каталог   →   ЗАПЧАСТИНИ І СЕРВІС   →   Сервісні рішення   →   НАВЧАННЯ ОПЕРАТОРІВ ДРОБАРОК І ГУРКІТІВ

НАВЧАННЯ ОПЕРАТОРІВ ДРОБАРОК І ГУРКІТІВ

Основний опис

Великий досвід роботи та технічного обслуговування дробарок та гуркотів має надзвичайно важливе значення для мінімізації ризику поломок, а також допомагає забезпечити максимальну продуктивність.

Ми розробили повний портфель спеціалізованих навчальних курсів, щоб допомогти операторам та технікам з обслуговування детально ознайомитися з обладнанням Sandvik для дроблення та сортування. Отримані навички та знання допоможуть оптимізувати вашу роботу та знизити ризики.

Наші теоретичні та практичні курси допоможуть навчити операторів та техніків методам щомісячного продовження часу безвідмовної роботи обладнання та загального терміну служби, а також підвищення продуктивності. Ви дізнаєтесь, як зменшити непередбачені зупинки, які є дорогими і, що важливіше, можуть створювати ризики для безпеки.

Якщо життєво важливий компонент виходить з ладу або повинен бути замінений, повернення дробарки знову в роботу — це ваш головний пріоритет. Ось чому рекомендовані методи заміни є основним компонентом наших навчальних курсів, у яких основна увага приділяється фундаментальним та практичним елементам роботи та технічного обслуговування дробарок.

Ім'я *

Телефон *

Выберіть модель

Текст повідомлення *