Каталог   →   Ковші ALLU Transformer   →   M-СЕРІЯ

M-СЕРІЯ

Основний опис

Ківш ALLU Transformer серії M – це цілий набір багатопрофільних інструментів для гірничої промисловості та інших галузей промисловості та областей застосування. Завдяки гідравлічному кріпленню встановлені на машину-носій, ці гідравлічні пристрої допомагають швидко та ефективно запускати технологічні процеси, усувати забивання транспортних стрічок та інші проблеми з подачею матеріалу, а також транспортувати замерзлі або зволожені маси матеріалу.
Трансформер М-серії для обробки матеріалів, встановлений на екскаваторах, ідеально підходить для гірських робіт через їхню вражаючу швидкість і досяжність. Це дозволяє їм обробляти майже вдвічі більше матеріалу, ніж повільний колісний навантажувач. M-серія, встановлена ​​на колісних навантажувачах, рекомендується для вторинної обробки матеріалів та сервісних робіт через високу мобільність обладнання. Це включає морські порти, електростанції та склади для зберігання сипучих матеріалів.
Ковші для колісних навантажувачів оснащені спеціальною гідравлічною задньою кришкою / адаптером, яка забезпечує нормальну установку стріли в нижній точці, силою гальмування та переносними положеннями.

Ім'я *

Телефон *

Выберіть модель

Текст повідомлення *