Каталог   →   ЗАПЧАСТИНИ І СЕРВІС   →   Технічні огляди

Технічні огляди

Основний опис

Відмови та несподівані поломки машин обходяться дорого і, що важливіше, можуть створювати серйозні ризики для безпеки. Таким чином, важливо приділяти увагу потенційним поломкам під час превентивних інспекцій для мінімізації простоїв та підвищення безпеки на робочих умовах. Sandvik може запропонувати різні типи технічних оглядів, які відповідають вимогам замовника — від комплексного огляду до перевірки модулів.

Комплексні перевірки стану обладнання від Sandvik визначають технічний стан вашого обладнання для виявлення будь-яких потенційних ризиків. Маючи досвід з цим продуктом та цими умовами, наші фахівці ретельно перевіряють ваші машини та відповідно до стандартів, приділяючи особливу увагу безпеці та надійності машин.

В результаті ви отримуєте рекомендації щодо обслуговування та ремонту, можливих модернізацій та подальших поліпшень. Крім того, ці дані можуть бути кваліфікованою підтримкою в будь-яких рішеннях щодо нових графіків технічного обслуговування, інвестицій у навчання операторів або відновлення машин.

Ім'я *

Телефон *

Выберіть модель

Текст повідомлення *