Каталог   →   Устаткування для проходження тунелів   →   ТОННЕЛЕПРОХІДНИЦЬКІ БУРОВІ УСТАНОВКИ

ТОННЕЛЕПРОХІДНИЦЬКІ БУРОВІ УСТАНОВКИ

Тоннелепрохідні бурові установки Sandvik виконані в особливому модульному виконанні, що забезпечує гнучкість і універсальність цих машин. Ці машини забезпечують високу продуктивність і надійність як у разі швидкої проходки забоїв, так і в разі механізованого очистного буріння і анкерного кріплення.

Проекти проходки туннелей вимагають глибоких знань і обширного досвіду в підземних будівельних роботах, а також необхідного надійного комплексу обладнання, здатного працювати у всіх необхідних умовах.

Компанія Sandvik вже багато років працює на різних проектах проходки туннелей по всьому світу, створюючи передові технології і пропонуючи найліпші рішення в залежності від горних умов. Ми єдиний виробник такого обладнання з власним підземним центром НІОКР, і наша цель – стати неоспоримим лідером у виробництві обладнання для проходки туннелей.

Знання та досвід компанії Sandvik в області проходження тунелів охоплює цілий ряд методів: буровзривний метод, механічне різання та дроблення, а наш широкий асортимент обладнання для проходження тунелів включає в себе тоннелепрохідні бурові установки, проходчі комбайни та режучі насадки на обладнання, анкероустановники, буровой і режущий інструмент, гідравлічні молоти, вантажно-доставочне обладнання, мобільні дробилки, а також фінансування, запасні частини та витратні матеріали, навчання, технічна підтримка та послуги з ремонту та модернізації.

Тонельопрохідницькі бурові установки Sandvik виконані в особливому модульному виконанні, що забезпечує гнучкість і універсальність цих машин. Ці машини забезпечують високу продуктивність та надійність як у разі швидкої проходки вибоїв, так і у разі механізованого очисного буріння та анкерного кріплення.

Проекти проходки тунелів потребують глибоких знань та досвіду в підземних будівельних роботах, також необхідний надійний комплекс обладнання, здатний працювати в усіх необхідних умовах.

Компанія Sandvik вже багато років працює на різних проектах проходки тунелів по всьому світу, створюючи передові технології та пропонуючи найкращі рішення в залежності від гірських умов. Ми єдиний виробник такого обладнання з власним підземним центром НДДКР, і наша мета – стати незаперечним лідером у виробництві обладнання для проходки тунелів.

Знання та досвід компанії Sandvik в області проходки тунелів охоплює цілу низку методів: буровибуховий метод, механічне різання та дроблення, а наш широкий асортимент обладнання для проходки тунелів включає тунепрохідницькі бурові установки, прохідницькі комбайни та ріжучі насадки на обладнання, анкеро буровий та ріжучий інструмент, гідравлічні молоти, вантажно-доставкове обладнання, мобільні дробарки, а також фінансування, запасні частини та витратні матеріали, навчання, технічну підтримку та послуги з ремонту та модернізації.