Каталог   →   Конвеєри та конвеєрні компоненти   →   ЗНОСТІЙКІ ПЛИТИ

ЗНОСТІЙКІ ПЛИТИ

Зношостійкі гумові плити Sandvik з повною сталевою основою або профілем з екструдованого алюмінію — це універсальний захист від зношування, який може бути адаптований для більшості застосувань від легких до особливо важких режимів роботи.

Переваги:

  • Плоскі зі сталевою основою – Повна сталева основа забезпечує стабільність та дозволяє безпечну установку з використанням приварювання болтів або шпильок.
  • Плоскі з алюмінієвими профілями – Алюмінієві профілі легші ніж зі сталевим футеруванням, що спрощує вантажно-розвантажувальні роботи з частинами футерування і значно знижує ризик нещасних випадків на робочому місці.
  • Більш тривалий термін служби обладнання – Збільшений термін служби обладнання завдяки зниженню вібрації та послабленню ударних сил, які в іншому випадку викликають тріщини в елементах конструкції, встановлених на масивних базових деталях.
  • Зниження рівнів шуму – Вже було доведено, що гумові футерування зазвичай скорочують рівень шуму вдвічі в порівнянні зі сталлю.
  • Довший термін служби, рідше технічне обслуговування – Через зносостійкість та ударопоглинаючі властивості інтервали обслуговування довші, потрібно менше технічне обслуговування та виключаються незаплановані зриви.